Tajemství programování budoucnosti

Objevte ultra tajné strategie, o kterých ví méně než 1 % lidí na této planetě.

tajemstvi-programovani-budoucnosti

Začínáme za

V čem spočívá tajemství úspěchu a neúspěchu?

Jak je to možné, že většina lidí nedosahuje své sny? I přes obrovské množství informací, seminářů, knih či motivačních filmů je tady stále jen úzká skupinka lidí, kteří spolehlivě a předvídavě budují svou skvělou budoucnost.

Také jste již přečetli kopec knih, viděli desítky videí, máte za sebou množství seminářů a stále cítíte, že na tom můžete být mnohem lépe? Snažíte se aplikovat principy Zákona přitažlivosti, píšete si své sny na papír, máte svou nástěnku vizí (vision board)...

A pak se přistihnete, že sny stále zůstávají sny?

Nebo naopak - pravidelně dosahujete své cíle, ale cítíte, že je chcete dosahovat s mnohem větší lehkostí a radostí? Chcete definitivně říct sbohem dřině, bojování s okolnostmi a obětování se pro své cíle?

Nebylo by skvělé dokázat umět si programovat svou budoucnost a ...

 • Dosahovat své cíle s lehkostí
 • Umět se pro své cíle úspěšně motivovat
 • Vymazat pochybnosti a negativní myšlenky na budoucnost
 • Najít své životní poslání
 • Umět se nastavit na hojnost a prosperitu
 • Žít v souladu se svými vnitřními hodnotami
 • Vědět, že uspějete v tom, čeho se dotknete...?

Jsou zde však dva zásadní problémy:

Jedna část lidí stále věří, že budoucnost je jedna velká neznámá + nedá se ovlivňovat!

Druhá část lidí ví, že je možné vytvořit si svou skvělou budoucnost, jen zatím neví, jak na to.

Využijte naplno své vnitřní zdroje - pomocí NLP

Realizování snů selhává často z jednoho hlavního důvodu: Lidé se příliš snaží, tlačí "na pilu", nebo naopak, pochybují a nevěří, že právě oni jsou předurčeni naplnit své sny. A v tom to právě je - pokud Vaše podvědomí není každou jednou buňkou nastaveno na úspěch, šance uspět dramaticky klesá.

Protože platí jedno pravidlo:
Pokud soupeří vědomí s podvědomím, podvědomí vždy vyhrává.

Proto nestačí si své sny přát. Je třeba vědět, že své sny dosáhnete. A to souvisí s Vašimi systémy přesvědčení. Pokud změníte svá přesvědčení, změní se Vaše realita.

Získejte nové přesvědčení - změňte svou realitu

Dobrou zprávou je, že na semináři Tajemství Programování Budoucnosti se dozvíte, jak fungují Vaše přesvědčení.

Příklad: Jak je to možné, že většina lidí věří, že dokáže na ulici najít kdykoliv 1 korunu? Proč titíž lidé o vteřinu později nevěří, že mohou v něčem uspět? Přitom - koruna nebo dům za deset milionů přestavuje pro Vaši mysl stejný výkon. Klíč se skrývá právě ve Vašich přesvědčeních.

Pozor: Přesvědčení si nezaměňujte s přáním. Přání je produktem vědomé mysli, která touží. Přesvědčení je produktem podvědomé mysli, která umí a koná.

Tajemství Programování Budoucnosti - den, kdy poznáte principy, které ovládá méně než 1 % planety

Na tomto semináři spojeném s intenzivním tréninkem se můžete těšit na nástroje na rychlou změnu Vašich přesvědčení. Plus dostanete unikátní návod na přeformulování Vašich dosavadních i těch nových snů. Jednou větou - zjistíte, jak funguje dosahování cílů v novém tisíciletí.

Také se už nemůžete dočkat, jak všechny tyto informace využijete přímo v praxi? 🙂

Velmi důležité je, že strategie, o které se s Vámi Peter Sasín podělí, dokážete testovat a využívat v reálném světě. A to už bezprostředně po semináři, dokonce i během něho.

Na tomto celodenním semináři objevíte:

 • Tajemství rychlého dosahování cílů (už žádné obětování se pro své sny, žádný boj na cestě k úspěchu, jen radostná jízda přímo k Vašim snům)
 • Techniky z modelu NLP (objevte to nejsilnější, co dnes pro Vaši mysl na této planetě existuje)
 • Navigace k Vašim cílům (poznávejte spolehlivě signály, které Vám ukazují, zda se k Vašim snům přibližujete, nebo se od nich vzdalujete)
 • Objevte své vnitřní hodnoty (obnovte svou pravou podstatu a zakomponujte ji do Vašich nových cílů)
 • Využijte sílu Vnějšího záměru (poznejte přes hravý proces Vesmírný Ping-Pong /test rychlé přeměny myšlenek do reality/ a napojte se na sílu vnějšího záměru. To, co mnohým zní příliš neuvěřitelně, se stane Vaším spolehlivým nástrojem, který už nebudete chtít přestat používat)
 • Neuvěřitelná Cappuccino Strategie (Naučte vaši mysl strategii, kterou používají ti nejúspěšnější sportovci či vizionáři této planety)
 • Revoluční model na dosahování cílů: M.A.G.I.C.™ (z angl.: Zázrak) (M.A.G.I.C. = Mind-blowing and Amazing Goal & Intention Creator) - Zapomeňte na všeobecně rozšířené, stařičké modely dosahování cílů jako SMART a podobně. Objevte to, co Vám do procesu dosažení cílů dodá lehkost a radost.

Seminářem Vás provede profesionální a certifikovaný NLP Trenér

V životě je velmi důležitá jedna věc: A sice to, jakými lidmi se obklopujete a od koho přijímáte rady. Skvělou zprávou proto je, že Váš trénink povede špičkový NLP trenér a jeden z nejcharizmatičtějších spíkrů a trenérů osobního růstu, jakého v Čechách a na Slovensku máme.

Peter Sasín – Medzinárodný NLP Tréner

Peter-sasin-front-portret

Peter Sasín - spoluzakladatel NLP Akademie, NLP Trenér, autor knižního bestselleru TRIUMF a vzdělávacích CD a DVD programů. U lidí způsobuje změny, pomáhá jim zlepšovat komunikaci a dosahovat své sny. Tvrdí, že lidé nikdy nejsou „poškození”.

Navíc tvrdí, že se nedokážeme měnit pomalu, ale pouze rychle. A že komunikace je vždy manipulativní. Proto je jen na nás, kterým směrem chceme ostatní i sebe „manipulovat”.

Peter Sasín se specializuje na ovlivňování a změnu lidského chování

Peter Sasín je certifikovaný a licencovaný trenér Neuro-Lingvistického Programování (NLP). Ve své denní praxi pracuje s profesionálními sportovci, top manažery a umělci.

Svým klientům pomáhá dosahovat excelentní výsledky. Klienti Petra Sasína oceňují zejména rychlost a lehkost, s jakou dokážou následně své cíle dosahovat.

Peter se Neuro-lingvistické programování učil od těch nejlepších na světě

Paul McKenna a Peter Sasín

Paul McKenna a Peter Sasín

Jeho výcvik osobně vedl spoluzakladatel NLP - Dr. Richard Bandler, dále Paul McKenna, John La Valle, Marc A. Pletzer, Laura Spicer a další.
Peter Sasín je prvním trenérem NLP na Slovensku a v Čechách, jehož osobně certifikoval Dr. Richard Bandler.

Objevte principy programování budoucnosti, o nichž netuší drtivá většina lidí.

Pozor: Tento seminář je vhodný pouze pro přesně definovanou skupinu lidí.

Seminář Tajemství Programování Budoucnosti je pro Vás určen právě tehdy, jestliže:

 • Chcete objevit způsob, jakým ovlivňovat svou budoucnost
 • Chcete získat nová přesvědčení, které Vás katapultují k Vašim cílům
 • Chcete poznat mocné techniky z modelu NLP
 • Chcete objevit a naplno využívat své vnitřní zdroje
 • Chcete svůj život posunout do mnohem vyšších dimenzí

IMG_0329

Upozornění: Cena tohoto semináře je mnohem nižší, než Petrovy semináře obvykle stojí. Petr už avizoval, že tento hodnotný seminář plánuje opakovat až na konci roku 2016, ale cena už bude minimálně 6.750 Kč (250 EUR) na osobu, což je téměř dvakrát více než dnes. Využijte proto tuto nabídku a přihlaste se hned teď. Jelikož takový seminář u nás nemá obdoby, místa se velmi rychle plní (již v předprodeji bylo více než 110 míst zarezervovaných).

Místo konání: Praha

Seminář proběhne v moderním a komfortním hotelu Step****. Parkování je v těsné blízkosti hotelu.

Začínáme v 10:00 a konec je plánován na 17:00.

1

Reakce ze semináře v Brně z 25. 7. 2015

DNES NAVÍC: Bonusové video v hodnotě 800 Kč

To, jak dokážeme komunikovat s ostatními, ovlivňuje naše cíle a naši budoucnost.
Pokud objednáte dnes, dostanete ke vstupence jedno z nejsilnějších videí tréninku Řeč těla online. Dozvíte se z něj, jak se okamžitě napojit na zákazníky nebo partnery a díky tomu je dostat na svou stranu.

Začínáme za

Sobota 12. 12., 10:00, Praha

Vyplňte své údaje a rezervujte si vstupenku s 10% slevou a bonusovým videem.

4.980 Kč

Jan Mühlfeit

NLP  je oblíbená metoda v oblasti osobního rozvoje, kterou používají miliony lidi po celém světe. Peter Sasín tento vynikající nástroj přibližuje velmi vhodným způsobem nám všem.

Jan Mühlfeit Globalní stratég a býv. prezident Microsoftu pro Evropu
Jozef Banáš

Keby bol Sasín Američan, je svetový. Z Petrovej práce mám pocit, že je k svetovosti na najlepšej ceste. Každý, kto pomáha iným, je víťaz a Peter sa ním touto cestou nepochybne stal. Vrelo odporúčam.

Jozef Banáš Diplomat, Top Manažér a autor bestsellerov Kód 9, Kód 1 a Velestúr

Tento víkend som počas našich prezentácií prvý krát použil vedomosti získané na tréningu s Petrom Sasínom. Hoci som zatiaľ nepoužil všetky získané zručnosti a techniky, výsledky sme mali fantastické! 50% nárast obchodov oproti “bežnému” víkendu! Viac ako obchodných úspechov si vážim to, že sa mi svojim príbehom podarilo zaujať publikum tak, že mi po skončení prišli zablahoželať a v nejednom oku sa ligotali slzy… 🙂 s úctou,

Ľubomír Fajták obchodný manažér, Diamonds International Corporation – D.I.C.-SK, s.r.o.

Přiznám se, že se mi dneska v těch pět ráno vloudila do hlavy myšlenka, že radši zůstanu v posteli. Pak nad námi byla lokální bouřka s deštěm, kdy mi stačilo dojít na zastávku a byla jsem mokrá jak myš. Deštník – nedeštník. A asi teď ještě úplně nedokážu úplně vyjádřit, jak moc jsem ráda, že jsem to nevzdala.

Moje děti by řekly – HUSTÝÝÝÝ! A přesně takový byl dnešní Charisma Day v Brně.

Všem, kteří se na tom podíleli, patří velký dík. Zejména Peter Sasín – to byla nálož! Všechny ty tipy, techniky, tréninky, smích, skvělá společnost a úchvatný závěr – nějak nevím, co vypíchnout nejvíc.

Moc se, díky tomu, těším i na zítřejší ráno. Úplně cítím, že už TO začalo! 🙂 Tak jen houšť!

Bára Skálová

Ahoj Peťo a samozrejme aj Ivetka,

Sobota v Brne bol jeden úžasný, neopakovateľný deň. Celý tím, ktorý sa podielal na tomto projekte si zaslúži absolutórium. Tvoj výkon Peťo bol absolútne grandiózny. Ja a Lenka sme boli úplne nadšení a cestou domov, sme sa stále bavili o tom, čo si nám na seminári odovzdal. Sú to silné nástroje, ako zvýšiť svoju charizmu, ako sa stať úspešným. Hlasovú rozcvičku si robím každé ráno, dokonca som sa začal nahrávať na tel a zistil som, že používam hlasovú škálu, ktorú som predtým podľa mňa vôbec nepoužíval.

Mal si pravdu v tom, že tá bdelosť v komunikácii sa nedá vypnúť. Zrazu vnímam všetky tie bullshity, ktoré lezú ľuďom z úst, kopec tých obmedzujúcich presvedčení, energetických upírov sa zbavujem hneď ako ich identifikujem, samozrejme čo možno najelegantnejšie ako sa dá…. he he he

Vďaka tomuto projektu reč tela online, flexibilite a you go first  sa mi zmenili vzťahy s mnohými klientami. Dokonca s klientom, kde sme si nevedeli ako sa hovorí sadnúť do noty, máme teraz takmer bratský vzťah. Technika kotiev, ktorú si nám ukázal je famózna a nehovoriac o ukončení toho seminára. To bolo niečo neopakovateľné…

 

Ešte cestou domov sme sa bavili, že spolu absolvujeme určite nejaký seminár, ktorý budeš organizovať a teraz mi prišiel od teba úžasný mail. Úžasný tým čo zase chystáš. Chystáš nás katapultovať o niekoľko levelov ďalej…

Prajem nádherný deň
Rudi a Lenka

Rudolf Hrehuš

Seminář pořádá Peter Sasín a Ideacluster s.r.o.

Ideacluster s.r.o
Zacpalova 1931/13
746 01 Opava
IČ: 294 54 310
DIČ: CZ29454310

Email: podpora@rectelaonline.cz
Tel. +420 731 491 262